JAVNI ZAVOD MLADI ZMAJI - ČETRTNI MLADINSKI CENTRI

Javni zavod Mladi zmaji koordinira delo Četrtnih mladinskih centrov ( v nadaljevanju ČMC), ki delujejo na območju Mestne občine Ljubljana : v Zalogu, Bežigradu, Črnučah in Šiški.

Že več kot deset let izvajamo odmevnejše projekte kot so razni tabori, pohodi, jadranja in podobno, katerih se udeležujejo otroci ter mladostniki, ki izhajajo iz socialno šibkejših družin in se v procesu odraščanja soočajo z različnimi psihosocialnimi stiskami in težavami (finančne in stanovanjske stiske, neizobraženost staršev, osebnostne, čustvene, vedenjske, učne težave, težave z različnimi vrstami odvisnosti, brezposelnostjo ter tudi stiske in težave, ki izhajajo iz dejstva, da pripadajo različnim etničnim manjšinam) ter mladi, ki se v naše centre vključujejo v prostem času.

Poslanstvo preventivnih programov za mlade je izvajanje skrbi, pomoči in organizacija podpore otrokom, mladostnikom in njihovim družinam, ki živijo v revščini ali pa so na kakršen koli način izključeni. Preventivni programi za mlade Slovenije (v nadaljevanju PPMS) je neformalno združenje nepridobitnih organizacij, ki deluje na področju dela z mladimi.

Doris Novak

Metja Stritmar

Andreja Lustek

Tisel Rudi

Podpirajo nas:

JAVNI ZAVOD MLADI ZMAJI - ČETRTNI MLADINSKI CENTRI
Resljeva 18

tel.: 01 306 40 64, F: 01 306 40 67
e-pošta: info@mladizmaji.si

Javni zavod je odprt vsak delovnik od 8h -16h .

Delovni čas Četrtnih mladinskih centrov pa je v času šolskih obveznosti od 14. do 19. ure, v času počitnic od 12. do 20. ure. Izjeme so izleti in tabori

Nahajamo se v pritličnem atrijskem stanovanju na Preglovem trgu 12 v Fužinah.

Poslanstvo preventivnih programov za mlade je izvajanje skrbi, pomoči in organizacija podpore otrokom, mladostnikom in njihovim družinam, ki živijo v revščini ali pa so na kakršen koli način izključeni.Preventivni programi za mlade Slovenije (v nadaljevanju PPMS) je neformalno združenje nepridobitnih organizacij, ki deluje na področju dela z mladimi.

matjaz@misss.org

Doris Novak