stefetaCEZmostUtrinki iz dogodka ŠTAFETA ČEZ MOST - AKTIVNO V MLADOST

Za prostor v Športni Park Kodeljevo se iskreno zahvaljujemo Šport Ljubljana. Skupaj z Društvo Spm Prireditve in Cent'r Most in v sodelovanju z NowWeMove  in Kolaž mladosti - dnevi mladih v Ljubljani ! Vroč petkov popoldan smo dodobra izkoristili. Začeli smo z štafetnimi igrami nadaljevali pa z nogometom in floorball-om, vmes smo vrteli obroče in v zrak metali razne cirkuške rekvizite. Seveda niso manjkali niti čevapčiči niti druge dobrote. Hvala vsem, ki ste z nami praznovali !

Več utrinkov pa spodaj: