Izobraževanje strokovnih delavcev in prostovoljcev PPMS

Namen izvedbe lastnega izobraževanja za strokovne kadre in prostovoljce Preventivnih programov za mlade Slovenije je dvigniti strokovno raven izvedbe programov na čim cenejši način ter v skladu z izraženimi potrebami po specifičnem znanju, ki je potrebno pri delu z otroci in mladostniki, ki prihajajo iz depriviligiranih okolij in ki se srečujejo s težavami pri odraščanju.

Sejem izobraževanja in poklicevInformativa bo 27. in 28. januarja 2017 na Gospodarskem razstavišču v Ljubljani

že deveto leto zapovrstjo na enem mestu predstavil celovitopaleto izobraževanj – od srednješolskih vse do dodiplomskih inpodiplomskih programov, številne poklice, informacije o štipendijah.Prvič pa se ji pridružuje tudi dogodek na temo prostočasnih aktivnostimladih Arena mladih.